Електронна реєстрація   http://portal.osvita-mrk.gov.ua

ПОСІБНИК ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДО ДНЗ /uploads/editor/485/69392/sitepage_81/files/posibnik_elektronnoi_reestracii_do_dnz.pdf
1 черв. 2023
День захисту дітей
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Весело та насичено пройшло це свято у нашому садочку. Діти співали пісні, змагались у естафетах, гралися в рухливі ігри, будували пісочні споруди тощо. Діти залишилися дуже задоволені, а це головне… Адже діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні!
31 трав. 2023
Випускний 2023 рік
30 та 31 травня в нашому садочку пройшли випускні. Вітаємо батьків та дітей з цією подією!!! Ми бажаємо випускникам щасливої долі, мирного неба, цікавих шкільних років, вірних друзів. У добру путь!
31 трав. 2023
Благодійна акція "Зараз - дрон. Потім - квіти"
Приєднуємося до благодійної акції у підтримку ЗСУ "Зараз - дрон. Потім - квіти"