Заходи по В.О. Сухомлинському

Продовжується знайомство вихованців нашого закладу з творчістю В. Сухомлинського - самобутнього педагога, з власним оригінальним творчим почерком. В невимушеній обстановці, діти старшої групи №2, послухали оповідання «Кущ бузку біля ставку», проаналізували та оцінили вчинки героїв твору. В творчій роботі, хлопчики та дівчата вчились малювати бузок за допомогою пензлів та зім'ятого паперу. Кожен вклав у малюнок частинку своєї душі!

Під час ознайомлювання з оповіданням Василя Сухомлинського "Я вирощу внучку, дідусю", діти більше дізналися про дерева, також про умови, необхідні для їх росту. Вони зрозуміли, що необхідно оберігати нашу рідну природу, бережливо ставитися до посаджених рослин. Також зрозуміли, що разом з дорослими можна робити добрі справи: садити квіти, кущі, дерева.

В групі №2 вихователі ознайомлювали дітей з творчістю Василя Сухомлинського. Його оповідання "Навіщо кажуть "спасибі", "А серце тобі нічого не наказало?", "Сива волосинка", " Покинуте кошеня" та інші вчать дітей аналізувати вчинки героїв оповідань, формують уявлення про те, що добра, чуйна людина завжди допомагає іншим, піклується про стареньких, добре ставиться до рідних і друзів, береже природу. Виховують віру в силу добра і справедливості, прагнення рости добрими, чуйними людьми

Діти відображали зміст оповідань Василя Сухомлинського в своїх малюнках

В старшій групі № 1 провели конкурс дитячих малюнків «Етюди рідної землі» за творами В. Сухомлинського. Обговорили з дітками вплив природи на дитячу особистість. Прищеплювали дітям найкращі людські почуття, доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків та рідної землі.
Закріпили гарними малюнками пейзажі рідної землі.