Олімпійський тиждень

В групі №2 відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок "Разом до перемоги". На уроці ознайомлювали дітей з історією виникнення Олімпійських ігор та їх символом, з відомими українськими спортсменами-олімпійцями, видами спортивних змагань. Формували у дітей бажання займатися фізкультурою, спортом, вести здоровий спосіб життя.

Під час бесіди в групі # 1 про Олімпійські види спорту, діти вчились розрізняти зимові та літні Олімпійські види спорту, закріпили знання за допомогою різноманітних картинок та розповідями про них.

В групі №2 в рамках Олімпійського тижня пройшло заняття «Олімпійський прапор». Дітки почули цікаву розповідь про п'ять кілець на олімпійській емблемі, та створили Олімпійські прапорці.

Під час заняття діти групи # 1 за допомогою пластиліну виліпили Олімпійські кільця. Дізналися про їх значення та які вони на вигляд. Закріпили знання про Олімпіаду та здоровий спосіб життя.

Спортивна тема не тільки цікава дітям, але і приносить користь. Спорт очима дітей такий цікавий і захоплюючий, а створені ними малюнки відображають все найкраще, що є в спорті.

Діти групи №2 охоче малювали спортсменів, що виконують різні вправи.

Завершився наш Олімпійський тиждень веселими естафетами. Проведенням веселих стартів в групі # 1-2. Закріпили значення здорового способу життя та який вплив на наш організм має спорт. « Здорові діти-здорова нація»